Projektowanie bloków operacyjnych

NIEZBĘDNY ELEMENT W PROCESIE ZAKUPU

SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Projektowanie polega na połączeniu kompetencji ekspertyzy sprzętu medycznego, jego przeznaczenia,
z uwzględnieniem specyfiki zabiegów i umiejscowienia go w miejscu dającym największy komfort pacjenta, operatora i personelu. Zapobiega kolizjom
i przypadkowym zestawieniom urządzeń różnych producentów.

POZNAJ PROCES

PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Jest to sfera, która pozwala zaoszczędzić
koszty poprawek, tak często zdarzające
się na etapie wykonawczym.

TMS Medical przygotowując projekt, pokazuje szczegółowe konfiguracje sprzętu z uwzględnieniem rzeczywistych wymiarów. Następnie nanosi je na model 2D, po to, aby w kolejnej fazie pokazać wszelkie uwarunkowania w formie modelu 3D. Użytkownik jeszcze przed powstaniem rzeczywistej sali może z dokładnością do milimetrów zobaczyć jak będzie wyglądało usytuowanie, np. monitorów głównych, referencyjnych. Może zweryfikować odległości względem pełnego zakresu ruchów blatu stołu operacyjnego, kolumn sufitowych, lamp operacyjnych, angiografu, aparatu RTG, robota daVinci i wielu innych urządzeń. Nawet niezależnie dostarczane elementy wyposażenia, pochodzące od różnych producentów, zostaną przez nas przygotowane w sposób, który zagwarantuje ich pełną koordynację.

POZNAJ PROCES

PRZYGOTOWANIA PROJEKTU

Jest to sfera, która pozwala zaoszczędzić koszty poprawek, tak często zdarzające się na etapie wykonawczym.

TMS Medical przygotowując projekt, pokazuje szczegółowe konfiguracje sprzętu z uwzględnieniem rzeczywistych wymiarów. Następnie nanosi je na model 2D, po to aby w kolejnej fazie pokazać wszelkie uwarunkowania w formie modelu 3D. Użytkownik jeszcze przed powstaniem rzeczywistej sali może z dokładnością do milimetrów zobaczyć jak będzie wyglądało usytuowanie np. monitorów głównych, referencyjnych. Może zweryfikować odległości względem pełnego zakresu ruchów blatu stołu operacyjnego, kolumn sufitowych, lamp operacyjnych, angiografu, aparatu RTG, robota daVinci i wielu innych urządzeń. Nawet niezależnie dostarczane elementy wyposażenia, pochodzące od różnych producentów, zostaną przez nas przygotowane w sposób, który zagwarantuje ich pełną koordynację.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Projektowanie to niewidoczna część naszej działalności. Klient widzi projekt i produkt końcowy w postaci gotowej sali operacyjnej, zabiegowej, hybrydowej, OIOM, OIT, SOR itp. Stanowi ona podstawowe tło dla rzeczywistych kompetencji w dziedzinie technologii medycznej, która w Polsce, jako że nie ma kierunków kształcących w tej dziedzinie, gromadzi nieliczną grupę osób, które dzięki wieloletnim doświadczeniom w branży są w stanie sprostać takim wyzwaniom.

zapraszamy do współpracy