SYSTEMY ŚCIAN OPERAMED

Zapraszamy do odkrycia innowacji w dziedzinie modułowej zabudowy dla krytycznych obszarów szpitalnych, oferowanych przez wiodącego dostawcę na rynku – firmę Operamed. Innowacyjne podejście oraz zaawansowany system konstrukcji modułowych, Truespace, rewolucjonizują projektowanie, dostawę i instalację specjalistycznych środowisk medycznych na całym świecie.

TRUESPACE

Operamed opracowało innowacyjny system konstrukcji modułowych Truespace, zapewniający kompleksowe podejście do tworzenia sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii, sterylizatorni, diagnostyki oraz wielu innych obszarów medycznych. System pozwala na integrację wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych, wyposażenia technicznego i sprzętu specjalistycznego, zapewniając klientom gotowe, spersonalizowane rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.

PRECYZJA WYKONANIA

W Operamed każdy projekt traktowany jest z najwyższą starannością, aby zapewnić niezrównaną precyzję i jakość wykonania. Nasze podejście opiera się na wspólnym planowaniu, co pozwala na stworzenie projektu wykonawczego, który spełnia wszystkie wymagania klienta, jednocześnie zapewniając szybką i dokładną instalację.

Nasz główny cel to nie tylko proponowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań, ale także zapewnienie komfortu zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Dlatego też nasze rozwiązania są przyjazne, ergonomiczne i zapewniające wyjątkowe środowisko pracy. Dzięki dbałości na każdym etapie projektowania i produkcji, oraz stosowaniu precyzyjnych protokołów operacyjnych, gwarantujemy certyfikowaną jakość.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Operamed posiada szereg certyfikatów, w tym ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 oraz ISO 14001:2015, potwierdzających zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług.

Zapraszamy do odkrycia możliwości naszych rozwiązań, które pozwalają na uzyskanie funkcjonalnych i estetycznych wnętrz. W naszej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje wykończeń, takie jak stal nierdzewna, HPL, Corian czy szkło, które spełnią najwyższe oczekiwania naszych klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wchodzisz na stronę, na której znajdziesz treści dotyczące wyrobów medycznych przeznaczone tylko dla profesjonalistów.

Klikając „Akceptuję”, potwierdzasz, że jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony.

Akceptuję