TMS MEDICAL

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Specjalizujemy się w planowaniu i kompleksowym wyposażaniu sal operacyjnych, sal hybrydowych, oddziałów ratunkowych i OIOM.

Działamy od początku 2018 roku (wcześniej jako Diaven Medical od 2007 roku) jako autoryzowany dystrybutor firmy Baxter / Hillrom/ Trumpf Medical, Allen Medical, Eswell. Współpracowaliśmy również z takimi markami jak Brainlab, Siemens, Medtronic, Covidien i wiele innych.

Kolejnym istotnym krokiem naszej działalności stało się nawiązanie w 2023 roku współpracy z firmami Avidicare, która oferuje systemy ultraczystego powietrza, Chromaviso odpowiedzialną za oświetlenie prozdrowotne, a także firmami Ecophon oraz Operamed, umożliwiając nam tym samym stworzenie niezawodnego pakietu wyposażenia, zapewniającego bezpieczeństwo pacjentów, a także podniesienie jakości życia, zdrowia oraz komfortu personelu.

TMS Medical to firma, która łączy doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 20 lat, w tym wnikliwą wiedzę z obszarów, które zwykle pracują niezależnie. Wierzymy, że to innowacyjne, kooperacyjne podejście wraz z zastosowaniem najnowszych technologii przyczyni się do podniesienia standardów opieki zdrowotnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wchodzisz na stronę, na której znajdziesz treści dotyczące wyrobów medycznych przeznaczone tylko dla profesjonalistów.

Klikając „Akceptuję”, potwierdzasz, że jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony.

Akceptuję