ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE

Nasze doświadczenie w branży medycznej rozpoczęło się od projektowania sal operacyjnych w zakresie lamp operacyjnych, kolumn sufitowych i stołów operacyjnych. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, asystując przy licznych zabiegach operacyjnych, połączyliśmy specjalistyczną wiedzę medyczną z umiejętnościami technicznymi. Wiodące projekty branży budownictwa medycznego były konsultowane i realizowane pod naszym nadzorem, min. Nowa Siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocim, Gdański Uniwersytet Medyczny – Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, Państwowy Instytut Medyczny MSWiA w Warszawie

Dzięki temu powstała koncepcja „Proven Ceiling”, która umożliwia optymalne i bezkolizyjne rozmieszczenie wszystkich urządzeń sufitowych. Zastanawiając się, jak zintegrować branżę wentylacyjną i oświetleniową, skoncentrowaliśmy się na poprawie komfortu pracy personelu i doświadczenia pacjenta. W tym celu wykorzystaliśmy rozwiązania firm skandynawskich, które zostały udokumentowane przez liczne niezależne badania naukowe.

ZAAWANSOWANE SALE OPERACYJNE

Nasze sale operacyjne nie tylko oferują odpowiednio dobrany sprzęt, który pracuje bezkolizyjnie, ale także odpowiadają na wyzwania takie jak antybiotykooporność, hałas, kontrola temperatury, efektywność energetyczna oraz tworzenie komfortowego środowiska pracy, które poprawia samopoczucie personelu.

Współpracując z doświadczonymi partnerami z branży budownictwa medycznego, tworzymy sale operacyjne najnowszej generacji, zapewniające najwyższy komfort i funkcjonalność.

NASZE ROZWIĄZANIA

Rozwiązania, które oferujemy obejmują:

Każde z powyższych rozwiązań może funkcjonować samodzielnie jako dodatkowy element do istniejącej już sali operacyjnej, bądź jako realizacja kompleksowa, łącząca kilka systemów.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji ma temat możliwości dostosowania naszych rozwiązań do uwarunkowań Państwa środowiska pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wchodzisz na stronę, na której znajdziesz treści dotyczące wyrobów medycznych przeznaczone tylko dla profesjonalistów.

Klikając „Akceptuję”, potwierdzasz, że jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony.

Akceptuję