Konferencja Virtus w Krakowie

Opublikowano: 19 kwietnia, 2024

18 kwietnia 2024 roku, w Krakowie odbyło się pierwsze z serii wydarzeń konferencyjnych organizowanych przez Virtus Studio. Jako dystrybutor nowoczesnego sprzętu medycznego, mieliśmy przyjemność wziąć udział w tej inspirującej inicjatywie.

Konferencje Virtus Studio kierowane do placówek medycznych oraz architektów stanowią cenne źródło wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu, modernizacji oraz wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w obiektach medycznych.

Nasz Dyrektor ds. Infrastruktury Medycznej, Artur Żytnikowski, zaprezentował innowacyjne rozwiązania oferowane przez naszą firmę. W tym systemy ultraczystego powietrza firmy Avidicare, podnoszące standardy higieny i bezpieczeństwa w placówkach medycznych oraz oświetlenie prozdrowotne Chromaviso, które nie tylko doskonale sprawdza się w salach operacyjnych, ale także w innych przestrzeniach szpitalnych, przynosząc korzyści zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną konferencję, która odbędzie się już w tym tygodniu, tym razem w Warszawie. Będzie to kolejna doskonała okazja do dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz nawiązywania inspirujących kontaktów w branży medycznej.

Wchodzisz na stronę, na której znajdziesz treści dotyczące wyrobów medycznych przeznaczone tylko dla profesjonalistów.

Klikając „Akceptuję”, potwierdzasz, że jesteś taką osobą i chcesz zapoznać się z treścią strony.

Akceptuję